Weberniv dur


Jednosložková samonivelační podlahová hmota na bázi cementu se skleněným vláknem. Jednoduše se zpracovává. Aplikuje se po rozmíchání s vodou na penetrovaný podklad. 

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  845,9 Kč /ks

Cena bez DPH:  699,1 Kč

Cena u výrobce:  1 240,3 Kč s DPH

(sleva 31.8 %)

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Ke spolehlivému vyrovnání podkladů v interiéru. Míchá se pouze s čistou vodou. Nanáší se běžně v tloušťkách 3 - 30 mm. Slouží k vyrovnání stabilních podkladních vrstev (betonové desky, cementové potěry, betonové prefabrikáty), speciálně pro dřevěné podlahy např. palubky, vlysy, mozaiky, dřevotřískové desky, Cetris desky apod. Penetrace weber.favo haft je určena pro stávající dlažbu, dřevotřískové desky a tuhé dřevěné parkety ve vyztužených systémech (tkanina), stávající nátěry (akrylátové, epoxidové, polyuretanové) a po další úpravě i anhydritové a asfaltové potěry. Hmotu weber.niv dur nepoužívejte na vlhké podklady nebo podlahy se vzlínající vlhkostí a na drolivé a nestabilní podklady. Balení 25 kg.

  • jednosložková suchá směs se skleněným vláknem
  • samonivelační
  • mísí se s vodou, pochůznost po min. 3 - 4 hod.
  • šedá barva
  • v tloušťkách vrstev od 3 do 30 mm
  • třída pevnosti P3

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist