Webercolor premium bílý


Spárovací malta pro spáry 1 - 15 mm se sníženou nasákavostí vodou a vysokou otěruvzdorností pro vnitřní i vnější prostředí.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  285,5 Kč /ks

Cena bez DPH:  236,0 Kč

Cena u výrobce:  399,3 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Cementová spára je velmi odolná vůči skvrnám díky kombinaci speciálních vodoodpudivých přísad, které vytvářejí povrchovou ochranu vyzrálé vrstvy. Tímto způsobem nejen chrání spáru, ale také umožňuje snadné a rychlé čištění i agresivních skvrn (káva, víno, kečup a podobně). Hygienická, s vysokou odolností vůči bakteriím, plísním a řasám díky speciálnímu složení s přísadami na bázi iontového stříbra. Použití pro keramické podlahové dlažby a stěnové obklady, obklady z umělého i přírodního kamene v interiérech a exteriérech, na lodžie, terasy, balkóny, pro bytovou administrativní i průmyslovou výstavbu, pro vytápěné podlahové plochy, pro spáry odolné vůči běžným čistícím prostředkům i vybraným chemickým produktům (slabé roztoky kyselin, zásad, solí a podobně). Barva: bílá. Balení: 5 kg v plastových kbelících. Spotřeba: cca 0,5 kg/m2 dle šíře spáry.

 

(prázdný)
br> 19.04.2021- - Zpracovatelé dřeva a výrobci KVH hranolů, desek, palubek zdražili od minulého roku své produkty o 40 - 50 %, nestíhají vyrábět, poptávka je vysoká a ceny se neustále zvyšují
TOPlist