Webercolor premium bílý


Spárovací malta pro spáry 1 - 15 mm se sníženou nasákavostí vodou a vysokou otěruvzdorností pro vnitřní i vnější prostředí.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

  
Cena s DPH:  351,7 Kč /ks

Cena bez DPH:  290,7 Kč

Cena u výrobce:  491,9 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

ks


Cementová spára je velmi odolná vůči skvrnám díky kombinaci speciálních vodoodpudivých přísad, které vytvářejí povrchovou ochranu vyzrálé vrstvy. Tímto způsobem nejen chrání spáru, ale také umožňuje snadné a rychlé čištění i agresivních skvrn (káva, víno, kečup a podobně). Hygienická, s vysokou odolností vůči bakteriím, plísním a řasám díky speciálnímu složení s přísadami na bázi iontového stříbra. Použití pro keramické podlahové dlažby a stěnové obklady, obklady z umělého i přírodního kamene v interiérech a exteriérech, na lodžie, terasy, balkóny, pro bytovou administrativní i průmyslovou výstavbu, pro vytápěné podlahové plochy, pro spáry odolné vůči běžným čistícím prostředkům i vybraným chemickým produktům (slabé roztoky kyselin, zásad, solí a podobně). Barva: bílá. Balení: 5 kg v plastových kbelících. Spotřeba: cca 0,5 kg/m2 dle šíře spáry.

 

(prázdný)
18.1.2022 - 20% sleva u všech hranolů a KVH
20.04.2022 - Snažíme se ceny pravidelně aktualizovat, ale ceny dřevomateriálů se neustále zvyšují a z tohoto důvodu nemusí ceny na našich stránkách u některých produktů odpovídat skutečné ceně, děkujeme za pochopení.
18.5.2022 Stavební hmoty Weber od 2.5. zvýšily ceny o 15 %
29.06.2022 Ceny vybraných stavebních hmot Weber se od 1.7. zvyšují cca o 10 %. Ceny postupně upravíme i na našich stránkách, a proto nemusí cena v eshopu odpovídat několik dní skutečné ceně.
TOPlist