Webercolor POLY


Jednosložkový lepící tmel na bázi MS polymeru s vysokou pevností lepeného spoje. Trvale pružný. Vyrábí se v šedém odstínu.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

  
Cena s DPH:  293,3 Kč /ks

Cena bez DPH:  242,4 Kč

Cena u výrobce:  410,2 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

ks


Tmelení a lepení téměř všech stavebních materiálů v nejrůznějších kombinacích - např. dilatace spojů nosné konstrukce a oplechování balkonů, tmelení částí podlah a spojů na stěnách s omezeným pohybem, tmelení v kuchyních, koupelnách a sanitárních místnostech - brání růstu plísní, tmelení konstrukčních vibračních spojů, spojování kovových plechů, přetíratelné vyplňování prasklin a nerovností, lepení zrcadel a zrcadlových stěn na reflexní stranu. Balení : ve 290 ml kartuších.

  • dokonalá adheze a vysoká lepivost na téměř všechny materiály
  • trvale pružný, odolný UV záření
  • barevně stálý
  • lehce přetíratelný
  • odolný vůči plísním

 

(prázdný)
18.1.2022 - 20% sleva u všech hranolů a KVH
20.04.2022 - Snažíme se ceny pravidelně aktualizovat, ale ceny dřevomateriálů se neustále zvyšují a z tohoto důvodu nemusí ceny na našich stránkách u některých produktů odpovídat skutečné ceně, děkujeme za pochopení.
18.5.2022 Stavební hmoty Weber od 2.5. zvýšily ceny o 15 %
29.06.2022 Ceny vybraných stavebních hmot Weber se od 1.7. zvyšují cca o 10 %. Ceny postupně upravíme i na našich stránkách, a proto nemusí cena v eshopu odpovídat několik dní skutečné ceně.
TOPlist