Primalex Fungicidní penetrace


Prostředek pro omezení tvorby plísní, zpevnění a sjednocení podkladu. Brání tvorbě vlasových trhlinek na finální povrchové úpravě stavebních děl a zvyšuje přilnavost dalších vrstev nátěrů či lepidel na penetrovaných podkladech.

Více informací

Dodavatel: Triga Color, a.s.


Cena s DPH:  114,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  94,2 Kč

   1 l
   3 l
   5 l

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Pro napouštění savých podkladů jako je beton, vláknocementové a třískocementové desky, pórobeton, sádrová, vápenná, vápenocementová i disperzní omítka. Je vhodná i na dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky, sádrokarton, neglazovanou keramiku apod. Není určena k penetraci podkladů před silikonovými a silikátovými nátěry.

Doprava produktů Triga Color, a.s. v ceně nad 6 700 Kč je zdarma po celé ČR, v ceně pod 6 700 Kč prostřednictvím PPL činí 250,- Kč. Při požadavku naší vlastní dopravy  je příplatek k dopravě 150,- Kč.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ PRIMALEX

Je určena na podklady napadené plísněmi, kontaminované zátopovou vodou, do vnitřních prostor s vyšší vlhkostí, ve kterých se tvoří plísně. Dále slouží k penetraci fasádních omítek trvale stíněných a na objektech u vodních ploch, nebo u lesa, kde se trvale vyskytuje vysoká vlhkost a vysoušení fasády je pomalé.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Objemová hmotnost (g/cm3): 0,98 – 1,05
Přídržnost na štuku (MPa): 0,6
Ekvivalentní dif. tloušťka sd (m): 0,01
Obsah netěkavých látek (%): 6 - 7

VYDATNOST

5 – 10 m2/l. Vydatnost závisí na typu podkladu.

BALENÍ

Plastové obaly 1 l, 3 l, 5 l.

 

(prázdný)
19.3.2018 - Výrazné slevy na terasy ze sibiřského modřínu
14.2.2018 - Do 28.2.2018 sleva 3 % na zakoupené desky OSB Kronopol
12.1.2018 - OSB Kronopol desky přidány do naší nabídky
TOPlist