Podkladový hranol Thermoborovice SHP


Čtyřstranně opracovaný hranol určený k pokládání venkovních podlah a teras pod termicky upravená terasová prkna na pevné odvodněné podloží jako je beton, dlažba nebo štěrk.

Více informací

Odběrné místo: Sklad Brandýs nad Labem


Cena s DPH:  729,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  602,5 Kč

  3 000 mm
  4 200 mm

ks


Termická modifikace dřeva je záměrný technologický proces úpravy struktury dřeva vlivem zvýšené teploty, s cíleným dopadem na zlepšení jeho odolnosti vůči vodě a biologickým škůdcům. Díky termické modifikaci získává dřevo typickou karamelovou barvu a vůni. U tmavšího thermodřeva se vlivem UV záření, srážek, kyslíku, emisí a jiných atmosférických činitelů dost rychle mění jejich původní hnědá barva na šedou. Přirozený proces stárnutí dřeva působením povětrnostních vlivů nazýváme atmosférická koroze dřeva. Při pravidelném ošetření olejem si zachovává nádhernou středně hnědou barvu. Tloušťka: 42 mm. Šířka: 68 mm. Délka: 3 m a 4,2 m. Hmotnost: 1 kg/bm.

 

(prázdný)
18.1.2022 - 20% sleva u všech hranolů a KVH
20.04.2022 - Snažíme se ceny pravidelně aktualizovat, ale ceny dřevomateriálů se neustále zvyšují a z tohoto důvodu nemusí ceny na našich stránkách u některých produktů odpovídat skutečné ceně, děkujeme za pochopení.
18.5.2022 Stavební hmoty Weber od 2.5. zvýšily ceny o 15 %
TOPlist