Překližka folie hladká bříza - 9


Vodovzdorné foliované překližky opatřené oboustranně hladkou folií mají široké uplatnění ve stavebnictví, ideální jako bednění, konstrukce podlah i stěn dopr. prostředků a přívěsů, a dále v nábytkářství.

Více informací

Odběrné místo: Sklad Brandýs nad Labem


Cena s DPH:  2 483,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  2 052,1 Kč

ks

Dostupnost: 0 - 14 dní


Překližka je vyrobena z lichého počtu loupaných dřevěných dýh vzájemně slepených vodovzdorným fenolformaldehydovým lepidlem. Desky jsou z obou stran opatřeny papírovou folií impregnovanou fenolformaldehydovou pryskyřicí. Tato folie chrání desku před vnikáním vlhkosti a zároveň všechny 4 hrany jsou natřeny vodovzdornou akrylátovou barvou. Překližky mají lepší  rozměrovou stálost než samotné dřevo, lze je dobře zpracovávat, řezat, vrtat a spojovat. Pokud překližku je nutné řezat, je třeba řezanou hranu znova ošetřit nátěrem proti vlhkosti. Tloušťka: 9 mm. Rozměry: 2 500 mm x 1 250 mm. Paleta: 67 ks. Minimální pevnost v ohybu: 65 MPa/mm2. Hmotnost: 18,3 kg. Splňuje emisní třídu E1.

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist