Překližka folie hladká bříza - 21


Vodovzdorné foliované překližky opatřené oboustranně hladkou folií mají široké uplatnění ve stavebnictví, ideální jako bednění, konstrukce podlah i stěn dopr. prostředků a přívěsů, a dále v nábytkářství.

Více informací

Odběrné místo: Sklad Praha 20


Cena s DPH:  493,0 Kč /m2

Cena bez DPH:  407,4 Kč

m2

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !

Dostupnost: 0 - 14 dní


Překližka je vyrobena z lichého počtu loupaných dřevěných dýh vzájemně slepených vodovzdorným fenolformaldehydovým lepidlem. Desky jsou z obou stran opatřeny papírovou folií impregnovanou fenolformaldehydovou pryskyřicí. Tato folie chrání desku před vnikáním vlhkosti a zároveň všechny 4 hrany jsou natřeny vodovzdornou akrylátovou barvou. Překližky mají lepší  rozměrovou stálost než samotné dřevo, lze je dobře zpracovávat, řezat, vrtat a spojovat. Pokud překližku je nutné řezat, je třeba řezanou hranu znova ošetřit nátěrem proti vlhkosti. Tloušťka: 21 mm. Rozměry: 2 500 mm x 1 250 mm. Paleta: 29 ks. Minimální pevnost v ohybu: 65 MPa/mm2. Hmotnost: 46 kg. Splňuje emisní třídu E1. Produkt je nutné objednávat na celé ks !

 

(prázdný)
br> 19.04.2021- - Zpracovatelé dřeva a výrobci KVH hranolů, desek, palubek zdražili od minulého roku své produkty o 40 - 50 %, nestíhají vyrábět, poptávka je vysoká a ceny se neustále zvyšují
TOPlist