Překližka folie protiskluz bříza - 18


Vodovzdorná foliovaná překližka opatřená protiskluzovou folií se širokým uplatněním ve stavebnictví, ideální jako bednění, konstrukce podlah i stěn dopr. prostředků a přívěsů, a dále v nábytkářství.

Více informací

Odběrné místo:


Cena s DPH:  4 588,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  3 791,7 Kč

ks


Dřevina - evropská bříza. Překližka je vyrobena z lichého počtu loupaných dřevěných dýh vzájemně slepených vodovzdorným fenolformaldehydovým lepidlem. Desky jsou z obou stran opatřeny papírovou folií impregnovanou fenolformaldehydovou pryskyřicí. Tato folie chrání desku před vnikáním vlhkosti a zároveň všechny 4 hrany jsou natřeny vodovzdornou akrylátovou barvou. Překližky mají lepší  rozměrovou stálost než samotné dřevo, lze je dobře zpracovávat, řezat, vrtat a spojovat. Pokud překližku je nutné řezat, je třeba řezanou hranu znova ošetřit nátěrem proti vlhkosti. Tloušťka: 18 mm. Hmotnost: 36 kg. Rozměry: 2 500 mm x 1 250 mm. Paleta: 33 ks. Minimální pevnost v ohybu: 28,4 MPa/mm2. Splňuje emisní třídu E1.

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist