Dřevotřísková dýhovaná deska dub VII


DTD dýhované KAINDL se používají na výrobu nábytku, polic či jiného interierového vybavení, kvalita A/B, dýha je vyrobena z dubu evropského sukatého Nodum.

Více informací

Odběrné místo: Sklad Brandýs nad Labem


Cena s DPH:  918,0 Kč /m2

Cena bez DPH:  758,7 Kč

m2

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Dýhované desky se vyrábí způsobem nalepení tenké vrstvy masivního dřeva - dýhy na nosnou dřevotřískovou desku. Tloušťka dýhy bývá různá od 0,3 mm - 5 mm. Na rozdíl od masivního dřeva má dýha pravidelnější tvar. Výhodou dýhované desky oproti desce z masivního dřeva je tvarová stálost (nekroutí se) a cena. Další výhodou je pravidelnější struktura a dýhované desky lze dále povrchově upravovat, lakovat či mořit. Tloušťka: 19 mm. Rozměry desky: 2 800 mm x  2 070 mm. Hmotnost: 75 kg. Produkt lze objednávat pouze v množství na celou desku.

DOPRAVA ZBOŽÍ !

Cena dopravy po Praze a okolí činí 500 - 1000 Kč. Dopravu zajišťuje dodavatel zboží.

PLATBA !

V košíku zadejte pouze platbu Bankovním převodem. V hotovosti při odběru zboží nelze platit (dodavatel nevybírá peníze pro své prodejce).

 

(prázdný)
br> 19.04.2021- - Zpracovatelé dřeva a výrobci KVH hranolů, desek, palubek zdražili od minulého roku své produkty o 40 - 50 %, nestíhají vyrábět, poptávka je vysoká a ceny se neustále zvyšují
TOPlist