Podklad. hranol Thermoborovice 42 x 92


Čtyřstranně hoblovaný hranol určený k pokládání venkovních podlah a teras pod termicky upravená terasová prkna na pevné odvodněné podloží jako je beton, dlažba nebo štěrk, kvalita A/B.

Více informací

Odběrné místo: Sklad Brandýs nad Labem


Cena s DPH:  1 278,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  1 056,2 Kč

  3 900 mm
  4 200 mm
  5 100 mm

ks


Termická modifikace dřeva je záměrný technologický proces úpravy struktury dřeva vlivem zvýšené teploty, s cíleným dopadem na zlepšení jeho odolnosti vůči vodě a biologickým škůdcům. Díky termické modifikaci získává dřevo typickou karamelovou barvu a vůni. U tmavšího thermodřeva se vlivem UV záření, srážek, kyslíku, emisí a jiných atmosférických činitelů dost rychle mění jejich původní hnědá barva na šedou. Přirozený proces stárnutí dřeva působením povětrnostních vlivů nazýváme atmosférická koroze dřeva. Při pravidelném ošetření olejem si zachovává nádhernou středně hnědou barvu. Tloušťka: 42 mm. Šířka: 92 mm. Délka: 3,9 m, 4,2 m a 5,1 m. Hmotnost: 1,4 kg/bm.

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist