Perlinka VALMIERA


Síťka ze skelného vlákna určena pro zateplovací fasádní systémy. Používá se rovněž na vyztužování vnějších a vnitřních omítkových vrstev a pro vkládání do cementových lepidel při pokládce dlažby nebo do hydroizolací.

Více informací

Odběrné místo: Den Braven, a.s.


Cena s DPH:  28,4 Kč /m2

Cena bez DPH:  23,5 Kč

m2

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Dále se používá k vyztužování bočních stěn van a sprchových koutů, při vkládání do cementových lepidel při pokládce dlažby na nestabilní podklady a do hydroizolačních nátěrů např. S-T4, Tekuté elastické hydroizolace, Tekuté asfaltové hydroizolace nebo Tekuté lepenky S-T8 (suterény, koupelny, terasy, balkóny apod.). Hustota: 160 g/m2. Velikost oka: 4x5 mm. Délka: 50 m. Šířka: 1 m. Balení: 50 m2. Je možné objednávat pouze celé balení !  

Upozornění - lze objednat pouze v případě, že cena objednávky tohoto produktu nebo v kombinaci s jiným produktem firmy Den Braven, s.r.o. přesáhne částku 1 500,-Kč.

 

(prázdný)
br> 19.04.2021- - Zpracovatelé dřeva a výrobci KVH hranolů, desek, palubek zdražili od minulého roku své produkty o 40 - 50 %, nestíhají vyrábět, poptávka je vysoká a ceny se neustále zvyšují
TOPlist