Polyuretanový tmel PU 15 LM


Pro lepení a tmelení ve stavebnictví i průmyslu. Spoje mezi dřevěnými, kovovými konstrukcemi nebo PVC rámy a zdivem.

Více informací

Odběrné místo: Den Braven, a.s.


Cena s DPH:  135,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  111,6 Kč

  Bílá

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Tmelení - dilatačních spár v exteriérech budov v betonu, kamenných soklů, parapetů, schodišť, k tmelení spár mezi dřevem, betonem, zdivem, kovy, plasty, sklem ve stavebnictví i průmyslu. Tmelení spár obvodového pláště při výrobě průmyslových a obytných kontejnerů a autonástaveb. Lepení parapetů, prahů, obkladů a dlažeb na stěny a ocelové konstrukce a při opravách schodišťových stupňů. Pružné lepení spojů ve strojírenství a v automobilovém průmyslu (lepení autonástaveb). Balení: 310 ml. Materiál: polyuretan. Barva: bílá.

  • nízkomodulový
  • po vytvrzení přetíratelný
  • odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření
  • vysoká přilnavost k různým stavebním materiálům jako beton, zdivo, lakované dřevo, sklo, glazované povrchy, hliník, ocel, nerez, většinu u PVC a jejich vzájemné kombinace

Upozornění - lze objednat pouze v případě, že cena objednávky tohoto produktu nebo v kombinaci s jiným produktem firmy Den Braven, s.r.o. přesáhne částku 1 500,-Kč.

 

(prázdný)
22.12.2018 - Vážení zákaznící, od 17.6.2019 do 21.6.2019 máme inventurní týden a v tyto dny máme zavřeno. Z tohoto důvodu vaše objednávky nebudou vyřizovány.
1.3.2019 - Změna cen produktů Weber
TOPlist