Impregnační a ochranný nátěr zdiva PROFI


Pro ochranu porézních materiálů před nepříznivými povětrnostními vlivy, vnikáním vody, agresivními chemikáliemi a špínou z ovzduší, působením mrazu a rozmrazovacích solí.

Více informací

Odběrné místo: Den Braven, a.s.


Cena s DPH:  172,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  142,2 Kč

   1 l
   5 l

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Chrání beton, cihly, omítky, dřevo, přírodní a umělý kámen. Zvýrazňuje přirozenou kresbu a vzhled ošetřeného materiálu. Je difúzní a přetíratelný vodouředitelnými, syntetickými i olejovými  nátěry. Vytváří samočistitelný, hydrofóbní povrch. Špína se nedostává do hloubky materiálu, ale smývá se deštěm. Zamezuje růstu mechu. Minimalizuje tvorbu výkvětů. Provádí se jeden nebo dva nánosy, ale obvykle postačuje jeden nános. Doba schnutí je 3-4 hodiny a povrch je odolný vůči vodě po 24 hodinách. Nátěr je účinný nejméně 5 až 10 let. Ošetření lze dodatečně obnovovat. Balení: 1 l, 5 l. Materiál: polyxystearany v organickém rozpouštědle.

  • difúzní, zvýrazňuje přírodní kresbu a vzhled
  • vodoodpudivý, hydrofobizační
  • přetíratelný vodou ředitelnými, syntetickými i olejovými nátěry
  • zamezuje destrukci porézních materiálů
  • zabraňuje pronikání nečistot do materiálů
  • ochrana před působení mrazu a rozmrazovacích solí
  • nepřímo zvyšuje tepelné a zvukově izolační vlastnosti zdiva

Upozornění - lze objednat pouze v případě, že cena objednávky tohoto produktu nebo v kombinaci s jiným produktem firmy Den Braven, s.r.o. přesáhne částku 1 500,-Kč.

 

(prázdný)
22.12.2018 - Vážení zákaznící, od 17.6.2019 do 21.6.2019 máme inventurní týden a v tyto dny máme zavřeno. Z tohoto důvodu vaše objednávky nebudou vyřizovány.
1.3.2019 - Změna cen produktů Weber
TOPlist