Koncentrát S2802A


Používá se jako přísada do vápenných, vápenocementových, cementových a nastavovaných malt a také pro výrobu nástřikových omítkovin do trvale vlhkých a alkalických prostředí.

Více informací

Odběrné místo: Den Braven, a.s.


Cena s DPH:  111,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  91,7 Kč

   1 kg
   5 kg

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Kapalina na bázi vodné disperze styrenakrylátového  kopolymeru SOKRAT, mísitelná s vodou v každém poměru. Odpařením vody se vytvoří souvisle hladký, slabě lepivý film nerozpustný ve vodě. Penetrační nátěry nových stěn z cihelného zdiva, betonu, před nanášením omítek nebo penetrační nátěry nových i starých omítek (vápenné, sádrové štukové apod.) pod fasádní nátěrové hmoty, na sádrokartony před malířskými nátěry a pod tmely S-T1, S-T4. Může se použít jako impregnační nátěr fasádních omítek, betonů, střešních krytin z tašek nebo eternitu a dalších savých podkladů. Balení: 1 kg, 5 kg. Barva: mléčně bílá. Při použití jako penetrační nátěr se ředí v poměru 1:13 až 1:17 s vodou.

Upozornění - lze objednat pouze v případě, že cena objednávky tohoto produktu nebo v kombinaci s jiným produktem firmy Den Braven, s.r.o. přesáhne částku 1 500,-Kč.

  • mísitelná s vodou v každém poměru
  • po vytvrzení nerozpustná ve vodě
  • zkvalitňuje vlastnosti všech stavebních směsí
  • zvyšuje přídržnost k podkladu, pružnost a otěruvzdornost
  • zvyšuje pevnost a bezprašnost omítek, potěrů a dalších cementem pojených hmot, pro trvale vlhká a alkalická prostředí
  • zlepšuje odolnost proti povětrnostním vlivům včetně UV záření

 

(prázdný)
22.12.2018 - Vážení zákaznící, od 17.6.2019 do 21.6.2019 máme inventurní týden a v tyto dny máme zavřeno. Z tohoto důvodu vaše objednávky nebudou vyřizovány.
1.3.2019 - Změna cen produktů Weber
TOPlist