Weberpas aquaBalance


Omítka AguaBalance je novinkou v řadě omítek, která splňuje požadavky zákazníka na dlouhotrvající životnost a odolnost vůči vlhkosti, tvorbě řas nebo plísní, i po delší době si zachovává svůj vzhled.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  1 327,7 Kč /ks

Cena bez DPH:  1 097,3 Kč

Cena u výrobce:  2 414,0 Kč s DPH

(sleva 45 %)

  0 mm
  1 mm
  1.5 mm
  2 mm
  3 mm

  0 mm
  2 mm
  3 mm

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Jednoduše zpracovatelná probarvená pastovitá omítka, obsahující organické pojivo, připravená k přímému použití se systémovým podkladním nátěrem weber.pas podklad UNI. Vlivem ochlazování zateplovacích systémů v nočních hodinách, dochází ke kondenzaci vody na povrch, která vytváří živnou půdu pro růst mikroorganismů. Proti řasám a plísním přirozenými prostředky. Zákazník si pro své fasády přeje jediné: hospodárné řešení, které si podrží hezký vzhled déle. Kromě toho se vzrůstající důraz klade na používání ekologických a šetrných materiálů. AquaBalance je progresivní technologie omítek, která tyto požadavky optimálně splňuje. Díky schopnosti regulace vlhkosti na povrchu je omítka trvale přirozeně chráněna proti působení řas a plísní bez použití biocidní prostředků pro ochranu povrchu, které jsou spotřebovávány a vymývány do okolního prostředí a proto je omítka šetrná k životnímu prostředí. Spotřeba: zrnitost 1 mm -1,5 kg/m2, zrnitost 1,5 mm - 2,5 kg/m2, zrnitost 2 mm - 3,3 kg/m2, zrnitost 3 mm - 4,6 kg/m2, rýhovaný 2 mm - 2,7 kg/m2, rýhovaný 3 mm - 3,7 kg/m2. Balení: 25 kg.
Barevné odstíny podle vzorkovnice weber.color line.
Upozornění! Při objednání musíte uvést kód barevného odstínu.

  • omítka regulující vlhkost na povrchu fasády
  • hydrofilní účinek, inteligentní regulace povrchové vlhkosti
  • přirozená, trvalá ochrana povrchu fasády protipůsobení řas a plísní bez použití biocidů
  • šetrná k životnímu prostředí, nedochází k vyplavování biocidu z fasády
  • faktor difúzního odporu μ=60–80
  • hospodárné řešení fasády, které udrží dlouho hezký vzhled, samočistící efekt

 

(prázdný)
br> 19.04.2021- - Zpracovatelé dřeva a výrobci KVH hranolů, desek, palubek zdražili od minulého roku své produkty o 40 - 50 %, nestíhají vyrábět, poptávka je vysoká a ceny se neustále zvyšují
TOPlist