Webersys epox nt nátěr


Dvousložkový epoxidový nátěr rozpouštědlový tenkovrstvý používaný jako nátěrová podlahová hmota pro bezprašnou povrchovou úpravu betonu a jiných materiálů.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  1 365,2 Kč /ks

Cena bez DPH:  1 128,3 Kč

Cena u výrobce:  1 909,4 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

  Šedá
  Šedá světlá

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Vhodný všude tam, kde je nurná vysoká odolnost vůči oděru, povětrnosti, chemickým vlivům. Zaručená umyvatelnost a bezprašnost. Nachází uplatnění v garážích, výrobních halách, dílnách a skladech. Dodává se již ve správném poměru složky A (pryskyřice) a složky B (tvrdidlo). Připraví se, dokonalým rozmícháním složky B do složky A, pomocí míchadla. Mísí se cca 3min až do homogennosti hmoty. Následně se přelyje do jiné nádoby a opět se důkladně, po dobu min. 1 min znovu promíchá. Po namíchání se směs aplikuje na předem připravený podklad, nylonovým válečkem nebo stěrkou. Při aplikaci je nutno dbát, aby nevznikali loužičky hmoty.  Pro zajištění přilnavost dalších vrstev je vhodné povrch zbrousit. Další vrstvu je vhodné aplikovat cca po 12-24 hod., při teplotě 8-23°C max však po 2 dnech. Zpracovatelnost směsi je cca 45min. Balení: 5 kg + 1 kg tvrdidla. Spotřeba: 0,2 - 0,3 kg/m2. Barva: světle šedá - RAL7035, šedá - RAL7045.

  • vysoká mechanická odolnost
  • odolný vůči alkáliím, kyselinám a ropným látkám
  • možnost pigmentace
  • omyvatelnost a bezprašnost

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist