Webersys epox ns nátěr


Dvousložkový, epoxidový, nátěr bezrozpouštědlový, silnovrstvý používaný jako nátěr či stěrka. Vhodný všude, kde je nutná vysoká odolnost vůči oděru, povětrnosti, chemickým vlivům

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  1 850,1 Kč /ks

Cena bez DPH:  1 529,0 Kč

Cena u výrobce:  2 587,6 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

  Šedá světlá
  Šedá

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Dodává se již ve správném poměru složky A (pryskyřice) a složky B (tvrdidlo). Připraví se, dokonalým rozmícháním složky B do složky A, pomocí míchadla. Mísí se cca 3min až do homogennosti hmoty. Následně se přelyje do jiné nádoby a opět se důkladně, po dobu min. 1 min znovu promíchá. Po namíchání se směs aplikuje na předem připravený podklad, nylonovým válečkem nebo stěrkou.  Pro vytvoření designové podlahy v interiéru je možné do nezavadlé pryskyřice vsypat akrylátové chipsy různých barev a po vytvrdnutí přelakovat epoxidovým lakem weber.sys epox lak. Při aplikaci je nutno dbát, aby nevznikali loužičky hmoty.  Pro zajištění přilnavost dalších vrstev je vhodné povrch zbrousit. Další vrstvu je vhodné aplikovat cca po 12-24 hod., při teplotě 8-23°C max však po 2 dnech. Omyvatelný a bezprašný. Balení: 5 kg + 1,5 kg tvrdidla. Spotřeba: 0,35 - 0,5 kg/m2 jako nátěr, 1,5 kg/m2 jako stěrka. Barva: světle šedá - RAL7035, šedá - RAL7045.

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist