Webertec 941


Zásaditý roztok k dodatečné vodorovné hydroizolaci zdiva proti vzlínající vlhkosti formou injektážního napuštění beztlakou, nízkotlakou nebo tlakovou metodou. Produkt lze použít i jako speciální impregnaci zdiva zatíženého solemi.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  497,5 Kč /ks

Cena bez DPH:  411,1 Kč

Cena u výrobce:  695,8 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Beztlaké napuštění: Ke kontrole spotřeby doporučujeme napouštění ze zásobní nádoby ve více pracovních krocích. Doba nasáknutí musí být min. 24 hodin. Po ukončení napouštění se vývrty znovu zaplní přípravkem weber.tec 942.
Nízkotlaká injektáž: Do spáry ve zdivu se ve sklonu 25°– 45° vyvrtají otvory o průměru vyměřeném podle zvoleného pakru a s odstupem 10 – 12 cm. Mohou být uspořádány v jedné nebo ve dvou řadách. V případě uspořádání ve dvou řadách může být vzdálenost mezi řadami max. 8 cm. Injektáž pomocí nízkotlakého přístroje se provádí při stálém tlaku nižším než 10 bar.
Impregnování: Naneste přípravek weber.tec 941 kartáčem nebo štětcem na vyčištěný podklad. Následně je nutno do ještě čerstvé vrstvy po celé ploše provést ruční nához weber.san 950, aby byla zajištěna přilnavost vrstev sanační omítky.
Barva: transparentní. Balení: 5 kg.

  • vhodné pro zdivo s maximální hmotnostní vlhkostí 7 %
  • proniká do nejjemnějších kapilár
  • má hydrofobní účinek
  • působí na zužování kapilár
  • neobsahuje rozpouštědla
  • zamezuje difuzi solí
  • připraven k okamžité aplikaci

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist