Webertec 943


Injektážní gel s difúzní clonou určený k dodatečné hydroizolaci stěn a podlah, které jsou v přímém kontaktu se zeminou. Výrobek je  vhodný i pro venkovní izolaci šachet, utěsnění spár, trhlin a prostupů.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  6 412,8 Kč /ks

Cena bez DPH:  5 299,9 Kč

Cena u výrobce:  8 969,0 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Provádí se z vnitřní strany budovy v případech, kdy není možné odstranění zeminy a přístup z venkovní strany. Aplikace - Přelijte celý obsah nádoby A II do nádoby A I a míchejte po dobu cca 3 min. Naplňte prázdnou nádobu (velikost jako nádoba AI) složkou B, pak doplňte vodu z vodovodu (stav naplnění jako v nádobě AI) a míchejte 3 min. Takto připravené použitelné složky vstřikujte injektážním čerpadlem ve směšovacím poměru 1:1. Připravenou složku a A (A l a A II) můžete zpracovávat cca 24 hodin (v závislosti na teplotě). Připravenou složku B lze zpracovávat cca 5 hodin. U vstřikování s difúzní clonou doporučujeme k dosažení optimálního průniku do půdy nastavit dobu zpracování cca 4 až 6 minut. K injektáži doporučujeme čerpací zařízení firmy Dittmann: Unipress D 4, resp. firmy Desoi: PN 1412 3K. S injektáží se začíná v rohu nejspodnější řady pakrů, zde se provede kompletní injektáž. Při práci se postupuje po řadách směrem nahoru. Doba injektáže závisí na struktuře podlahy a zejména na výkonu čerpadla. Injektáž se provádí tak dlouho, dokud ze sousedního pakru nevytéká gel, resp. dokud se u každého pakru neaplikuje potřebné množství materiálu. Nakonec se u pakru přeruší přívod materiálu weber.tec 943 a míchací hlavu a pak krátce vypláchněte pouze vodou (cca 200 ml vody). Provádí se nízkotlaká injektáž při tlaku < 10 bar.. Obsah: 20 kg + 1 kg + 0,3 kg. Barva: modrá.

  • nezávislý na povětrnostních podmínkách
  • bobtnavý vodotěsný
  • bez obsahu rozpouštědel
  • vysoce pružný
  • nízká směšovací viskozita
  • možnost stanovení doby zpracování
  • třísložkový

 

(prázdný)
16.7.2018 - Vážení zákaznící, tento týden 16.7. - 20.7.2018 máme firemní dovolenou a z tohoto důvodu budou vaše objednávky vyřízeny až po těchto dnech :::
19.3.2018 - Výrazné slevy na terasy ze sibiřského modřínu
14.2.2018 - Do 28.2.2018 sleva 3 % na zakoupené desky OSB Kronopol
12.1.2018 - OSB Kronopol desky přidány do naší nabídky
TOPlist