Weberpodklad A


Univerzální tranparentní nátěr určený ke snížení savosti a zvýšení přídržnosti k podkladu především před lepením izolačních materiálů a také k penetraci před nanášením minerálních omítek weber.min či weber.rudicolor.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.

Akční sleva!
Cena s DPH:  109,0 Kč /ks

Cena bez DPH:  90,1 Kč

Cena u výrobce:  152,5 Kč s DPH

(sleva 28.5 %)

   1 kg
   2 kg
   4 kg
   15 kg

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Podkladní nátěr na bázi akrylátové disperze, koncentrovaný, určený k ředění vodou, po vyschnutí transparentní. Slouží i jako penetrace  k fasádním akrylátovým nátěrům weber.rudicolor. Vhodným podkladem jsou savé povrchy vápenocementových a cementových omítek, zdivo, kámen, beton, cementotřískové desky a tenkovrstvé omítky. Dodává se v tekuté konzistenci v mléčném zabarvení, po aplikaci a vyschnutí je transparentní. Ředí se dle savosti podkladu v poměru 1 díl s 5-8 díly vody. V případě velké savosti materiálu se doporučuje naředit a provést dva nátěry po sobě, přičemž druhý nátěr se aplikuje až po dokonalém zaschnutí předchozí vrstvy. Spotřeba: cca 0,03 kg/m2. Balení: 1 kg, 2 kg, 4 kg a 15 kg plastových obalech.

  • sjednocuje a snižuje savost podkladu
  • zvyšuje přídržnost povrchových úprav
  • prodlužuje zpracovatelnost následné povrchové úpravy
  • snižuje riziko barevných odchylek
  • následné povrchové úpravy, rychle zasychá
  • minimální spotřeba = ekonomická

 

(prázdný)
17.09.2021 - Eshop byl aktualizován a veškerá data a účty zákazníků po obnově byla vymazána
1.06.2021 - Vzhledem k neustálému zvyšování cen dřevomateriálů jsme nuceni každou vaší objednávku nejdříve nechat ověřit na cenu u dodavatelů a poté vám sdělit, zda cena objednávky je platná, děkujeme za pochopení.
TOPlist