Weberpodklad A


Univerzální tranparentní nátěr určený ke snížení savosti a zvýšení přídržnosti k podkladu především před lepením izolačních materiálů a také k penetraci před nanášením minerálních omítek weber.min či weber.rudicolor.

Více informací

Odběrné místo: Saint - Gobain Weber Terranova, a.s.


Cena s DPH:  96,2 Kč /ks

Cena bez DPH:  79,5 Kč

   1 kg
   2 kg
   4 kg
   15 kg

ks

U Množství je nutné zadávat místo desetinné čárky desetinnou tečku !


Podkladní nátěr na bázi akrylátové disperze, koncentrovaný, určený k ředění vodou, po vyschnutí transparentní. Slouží i jako penetrace  k fasádním akrylátovým nátěrům weber.rudicolor. Vhodným podkladem jsou savé povrchy vápenocementových a cementových omítek, zdivo, kámen, beton, cementotřískové desky a tenkovrstvé omítky. Dodává se v tekuté konzistenci v mléčném zabarvení, po aplikaci a vyschnutí je transparentní. Ředí se dle savosti podkladu v poměru 1 díl s 5-8 díly vody. V případě velké savosti materiálu se doporučuje naředit a provést dva nátěry po sobě, přičemž druhý nátěr se aplikuje až po dokonalém zaschnutí předchozí vrstvy. Spotřeba: cca 0,03 kg/m2. Balení: 1 kg, 2 kg, 4 kg a 15 kg plastových obalech.

  • sjednocuje a snižuje savost podkladu
  • zvyšuje přídržnost povrchových úprav
  • prodlužuje zpracovatelnost následné povrchové úpravy
  • snižuje riziko barevných odchylek
  • následné povrchové úpravy, rychle zasychá
  • minimální spotřeba = ekonomická

 

(prázdný)
16.7.2018 - Vážení zákaznící, tento týden 16.7. - 20.7.2018 máme firemní dovolenou a z tohoto důvodu budou vaše objednávky vyřízeny až po těchto dnech :::
19.3.2018 - Výrazné slevy na terasy ze sibiřského modřínu
14.2.2018 - Do 28.2.2018 sleva 3 % na zakoupené desky OSB Kronopol
12.1.2018 - OSB Kronopol desky přidány do naší nabídky
TOPlist